Střechy

Provádíme komplexní klempířské a pokrývačské práce které zahrnují pokládku střech,opravy a rekonstrukce střech,výměny střešních krytin,hydroizolace a zateplení,instalace hromosvodů,montáže okapů,oplechování střech,montáže venkovních parapetů,zákryvek,říms a lišt.

StrechyStrecha-1024x4012625-1512087047_vVypocet-strechyDepositphotos_35937519-stock-photo-tinny-roofing-construction-design-transitionFooter-strechaHttpstavba_tzb-info_cz_1484_b59a2371fc

Klempířství

Klempířské práce jsou nutnou součástí realizace střechy.Hlavním cílem klempířských prací je zajištění dokonalého odvodu srážkové vody ze střechy a ochrana proti zatékání do stavby.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt

Ing. Michaela Jurčová - jednatelka


+420 603 159 923

fleximont@seznam.cz

Kontakt

Infratopení využívá ke své funkci fyzikálního principu ohřívání místnosti sáláním. Díky sálání je infratopení účinnější, protože neohřívá vzduch a vedením místnost, ale ohřívá místnost přímo. Nabízíme infrapanely pro infratopení v různých velikostech a různém topném výkonu.

Infrapanely infra panely

Infratopení se realizuje infrapanely, které se umisťují na zeď nebo na strop. Infrapanely se obvykle dodávají s bílým povrchem, nebo je možné na infrapanel namalovat ručně obraz. Seznamte se s infrapanely v naší nabídce pro infratopení. Realizaci infratopení je potřeba provést až po vyhotovení vstupního projektu a cenové kalkulace. Přečtěte si informace o tom jak postupovat při objednání infratopení u naší firmy