Lešení

Specializujeme se na montáž trubkového lešení.

 Klasické trubkové lešení nese tradiční lešenářskou technologii.Jejo řešení je velmi jednoduché a současně finančně dostupné.Stavíme trubkové lešení i do velice abnormálních tvarů a výšek.Lešení lze snadno opatřit ochrannými sítěmi a vzhledem k šířce podlahy můžeme hovořit o bezpečném pracovním prostoru.Lešení Vám dovezeme a postavíme kdekoliv na území České Republiky.


 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt

Ing. Michaela Jurčová - jednatelka


+420 603 159 923

fleximont@seznam.cz

Kontakt

Infratopení využívá ke své funkci fyzikálního principu ohřívání místnosti sáláním. Díky sálání je infratopení účinnější, protože neohřívá vzduch a vedením místnost, ale ohřívá místnost přímo. Nabízíme infrapanely pro infratopení v různých velikostech a různém topném výkonu.

Infrapanely infra panely

Infratopení se realizuje infrapanely, které se umisťují na zeď nebo na strop. Infrapanely se obvykle dodávají s bílým povrchem, nebo je možné na infrapanel namalovat ručně obraz. Seznamte se s infrapanely v naší nabídce pro infratopení. Realizaci infratopení je potřeba provést až po vyhotovení vstupního projektu a cenové kalkulace. Přečtěte si informace o tom jak postupovat při objednání infratopení u naší firmy